BMO İstanbul Temsilciliğinde Eğitim ve Söyleşi Düzenlendi
![](https://www.bmo.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/photo_5996906168338987735_y-1024x768.jpg)
BMO İstanbul Temsilciliği tarafından düzenlenen “Risk Yönetimi Eğitimi” ve “Deneyimlerle Bilgisayar Mühendisleri İçin İş ve Kariyer Alternatifleri Söyleşisi”, temsilciliğimizin eğitim salonunda gerçekleştirildi.
6 Kasım 2022 Pazar günü, BMO İstanbul Temsilciliği eğitim salonunda katılımcılarımızla kahvaltıda buluştuğumuz etkinlikte, ilk olarak Selda Barbaros tarafından verilen “Risk Yönetimi Eğitimi” yapıldı. Daha sonra etkinliğimiz , Arif Cevizci’nin sunumuyla “Deneyimlerle Bilgisayar Mühendisleri İçin İş ve Kariyer Alternatifleri Söyleşisi” ile tamamlandı.
Etkiliğimize katkılarından dolayı Selda Barbaros, Arif Cevizci ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
![](https://www.bmo.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/photo_5999157968152672559_y-300x225.jpg)
![](https://www.bmo.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/photo_5999157968152672563_y-300x225.jpg)
![](https://www.bmo.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/photo_5999157968152672600_y-300x225.jpg)