BMO Adana Temsilciliği Genel Üye Toplantısı
![](https://www.bmo.org.tr/wp-content/uploads/2021/12/adana-1024x1024.jpg)
Odamızın ve temsilciliğimizin 5. dönem çalışmalarını birlikte değerlendirmek, gelecek aylarda yapılacak etkinlik ve çalışmalarla ilgili görüş alışverişi yapmak üzere 28Aralık 2021 Salı günü saat 20:00‘da Adana Temsilciliğimize bağlı üyelerimizle çevrimiçi ortamda buluşuyoruz. Adana Temsilciliğimize bağlı illerdeki bütün üyelerimizi toplantıya bekliyoruz.
Çevrimiçi toplantıya katılım için gerekli erişim bilgileri, Adana Temsilciliğimize bağlı üyelerimizle e-posta yoluyla paylaşılmıştır. Katılım bağlantısı e-posta adresine ulaşmamış üyelerimiz iletisim@bmo.org.tr adresinden bilgilerin kendisine tekrar gönderilmesini talep edebilirler.
BMO Adana Temsilciliği Genel Üye Toplantısı
Tarih: 28 Aralık 2021 Salı
Saat: 20:00