İstanbul BMO-Genç Buluşması
![](https://www.bmo.org.tr/wp-content/uploads/2019/10/photo5834507334548828861.jpg)
Mesleğin devamı, geleceği olarak gördüğümüz, yanyana durmaktan mutluluk duyduğumuz üniversite öğrencisi gelecekteki meslektaşlarımızla bir araya gelmek için 13 Ekim 2019 14:00 BMO İstanbul Temsilciliğinde BMO-Genç buluşması gerçekleştiriyoruz. Üniversite eğitimi ve meslek hakkında sohbet etmek, birlikte yol haritası oluşturabilmek için bütün öğrenci arkadaşlarımızı buluşmamıza davet ediyoruz.