Adana’da BMO-GENÇ Buluşması
![](https://www.bmo.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190925_085605_981-891x1024.jpg)
BMO–Genç üyeleri 28 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 14.00’te Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesinde buluşuyor.
BMO Adana İl Temsilciliğinin eşgüdümünde yeni dönemde yürüteceğimiz çalışmaları, yapacağımız etkinlikleri belirlemek, BMO-Genç üyeleriyle tanışmak üzere düzenlediğimiz buluşmaya üyelerimizi, öğrencileri ve genç meslektaşlarımızı bekliyoruz.
Yer: Güzelyalı Mahallesi, 81098 Sokak No. 1/1 Çukurova – ADANA